Konferenční centrum English version Česká verze
 
 
 

Doplňkové služby

Kromě výše uvedeného pro Vás rádi zajistíme i následující služby:

Výstavní služby

Pro Vaší výsavu rádi zakreslíme nejvhodnější rozvržení stánků a posterů. V případě potřeby jsme schopni zajistit dovybavení stánku, postery i jiné vybavení

Ubytování

V případě vícedenních kongresů a konferencí Vám rádi zařídíme ubytování v některém z našich partnerských hotelů. Díky dlouhodobé spolupráci můžeme garantovat velmi výhodné ceny. Při ubytování větších skupin můžeme zajistit transfery mezi hotelem a konferenčním centrem.

Doprava

Podle potřeby pro Vás rádi zajistíme dopravu účastníků jak přímo pro potřeby kongresu, tak i ve spojitosti s přidruženými společenskými akcemi

Guided Tours

Pro společenský program konference rádi navrhneme a zajistíme prohlídky pražských i mimopražských kulturních a historických památek, včetně dopravy a kvalifikovaného průvodce.

Navigace a upoutávky na konferenci

Podle Vámi dodaných podkladů rádi připravíme značení jednotlivých konferenčních prostor, případně i značení po areálu Akademie Věd. V prostoru konferenčního centra můžeme na vnitřním TV okruhu promítat program kongresu, upoutávky, sponzory akce – přesně podle Vašich potřeb.

   
   
 

Odkazy

      
   
 

© 2010 Konferenční centrum Ústavu molekulární genetiky AV ČR
Powered and created by CZECH-IN s.r.o. | XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1

   
Design studio E-WORKS