Konferenční centrum English version Česká verze
 
 
 

Dopravní dostupnost

Letecky

Mezinárodní letiště Praha-Ruzyně je od Konferenčního centra ÚMG vzdáleno 21 km. Pro cestu z letiště je možno využít městskou hromadnou dopravu nebo taxi. Kyvadlová autobusová doprava (linka 119) jezdí přibližně v 10-ti minutových intervalech z letiště na konečnou metra A (Dejvická). Ze stanice Dejvická pojedete směr Skalka a ve stanici Muzeum přestoupíte na trasu C směr Háje. Vystoupíte ve stanici Budějovická, odkud potom pojedete autobusem 203 do stanice Ústavy Akademie Věd (konečná stanice), která je přímo u KC ÚMG. Můžete také vystoupit až na stanici Kačerov, odkud jede autobus 138. Obě cesty trvají cca 60 minut.

Taxislužby odjíždí přímo od příletových terminálů 1 a 2. Garantovaní operátoři jsou AAA Radiotaxi a Radiocab Taxi. Cena jednosměrné cesty do KC ÚMG se pohybuje okolo 700 Kč.

Více informací na www.prg.aero.

Vlakem

Po příjezdu na Hlavní nádraží nastoupíte ve vestibulu na metro C ve stejnojmenné stanici a pojedete směr Háje. Vystoupíte ve stanici Budějovická, odkud potom pojedete autobusem 203 do stanice Ústavy Akademie Věd (konečná stanice), která je přímo u KC ÚMG. Můžete také vystoupit až na stanici Kačerov, odkud jede autobus 138. Tato cesta trvá přibližně 25 minut. Cena taxi se pohybuje okolo 350 Kč.
Více na www.cd.cz

Autobusem MHD

Do KC ÚMG se nejlépe dostanete autobusem. Do zastávky Ústavy Akademie Věd přímo u KC jede autobus 138 (ze stanice metra Kačerov), nebo autobus 203 (ze stanice metra Budějovická). Obě cesty autobusem trvají přibližně 10 minut.

Trasy MHD, ceník jízdného a jízdní řády naleznete na www.dpp.cz

Autem

Od jihu

Po D1 dojedete až na exit Spořilov, kde budete pokračovat rovně po ulici 5.Května. Po dalších 2 km sjedete na Městský okruh směr Bráník a hned na dalším sjezdu sjedete vpravo (exit Krč-východ), podjedete okruh a budete pokračovat rovně další 3 km až k zastávce autobusu Ústavy Akademie Věd. UMG se nachází vpravo od zastávky.

Od severu

Přijedete po dálnici D8 do Prahy a budete pokračovat po značení na centrum. Značení Vás navede na magistrálu, přejedete Vltavu a budete pokračovat po magistrále až na sjezd na Městský okruh (exit Braník). Hned na prvním sjezdu opustíte Městský okruh (exit Krč-východ), podjedete ho a budete pokračovat rovně další 3 km. ÚMG se nachází vpravo od zastávky Ústavy Akademie Věd.

Od východu

Přijedete po dálnici D11 a sjedete na exitu 2 (Horní Počernice) na Městský okruh, po kterém budete pokračovat rovně dalších 15 km a poté sjedete na exitu Krč-východ. Podjedete okruh a pojedete rovně další 3 km k Ústavům Akademie Věd, které se nachází vpravo od hlavní silnice.

Od západu

Přijedete po dálnici D5 a sjedete na exitu 1 (Třebonice) na Pražský okruh, poté sjedete na exitu 16 (Slivenec) a najedete na Městský okruh po kterém budete pokračovat dalších 10 km na exit Krč-západ. Po sjezdu odbočíte vpravo do ulice Sulická a po dalším kilometru vlevo do ulice Zálesí. Po chvíli na hlavní křižovatce odbočíte doprava na Vídeňskou ulici po které pojedete až k zastávce Ústavy Akademie Věd. KC je vpravo od zastávky.

   
   
 

Odkazy

      
   
 

© 2010 Konferenční centrum Ústavu molekulární genetiky AV ČR
Powered and created by CZECH-IN s.r.o. | XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1

   
Design studio E-WORKS